سوال :

سلام

من دختری 25 ساله و مذهبی هستم و خواستگاری دارم که از هر نظر شرایطش برای ازدواج برای من مناسب هست و ایشون هم همین نظرو درباره من داره. بارها در منزل و خارج از منزل با هم صحبت کردیم. (بیش از 10 ساعت)اما علاقه ای بین ما شکل نگرفته. البه باید بگم با ادب و احترام با هم صحبت می کردیم و زیاد به چهره هم نگاه نمیکردیم. شاید همین دلیلش بوده. و جالب اینه که هر دوی ما در این مساله اتفاق نظر داریم که دوست داریم با عشق ازدواج کنیم و اینکه تا به حال به هم علاقه مند نشدیم ما رو دچار شک کرده و نمی تونیم قاطعانه در مسیر ازدواج پیش بریم. به مشاور مراجعه کردیم پیشنهاد داد صیغه کنیم و اگر علاقه مند نشدیم جدا بشیم. اما هیچ کدوممون حاضر به صیغه نیستیم و نمی خواهیم به همدیگه ضربه روحی وارد کنیم. به نظر شما چه کار کنیم؟ آیا عشق واقعا" بعد از ازدواج بوجود میاد؟( لازم میدونم بگم ایشون از زیبایی من فقط صورت منو دیده چون من چادری هستم)

جواب :

" اَلو روانشناس " ازدواج ,کنیم ,کردیم ,علاقه ,بوجود میاد؟ ,ازدواج بوجود ,ازدواج بوجود میاد؟ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرجع اطلاعات پارچه دانلود شرکت اسب زر دراگون بال - گوکوی دوست داشتنی خرید اینترنتی گپ‌مووی | دانلود و تماشای آنلاین فیلم، سریال و انیمیشن تفاسیر قرآنی اهل سنت به زبان فارسی روستای بیدسکان نمونه سوالات آیین نامه ۹۷-۹۸-۹۹